Nadruki i hafty - Fabryka BHP

Wykonujemy nadruki i hafty na odzieży, czapkach, kaskach, hełmach ochronnych.

Profesjonalna odzież robocza nie tylko dba o komfort i bezpieczeństwo pracownika. To także wizytówka firmy. Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu nadruków na specjalistycznych ubraniach ochronnych BHP.

Nadruki na odzieży, tak wymagającej jak ubrania robocze, wymaga doświadczenia i wiedzy. Logowanie ubrań należy wykonać w sposób, który nie zniszczy produktu, a także zadbać, by nie stracił on swoich właściwości ochronnych. Na etapie przyjmowania zlecenia doradzamy naszym klientom, którą z technik wybrać:

 • sublimacja,
 • wygrzewanie folią flex,
 • sitodruk
 • haft
 • nadruki z foli np. na kaskach, hełmach ochronnych

Nadruki wykonujemy na niemal każdy rodzaju odzieży: koszulkach, polo, t-shirt, kamizelkach odblaskowych, koszulach, bluzach, kurtkach, zestawach ubrań, czapkach, polarach.

Najczęściej nadruki na ubraniach wykonujemy wykorzystując logo firmowe klienta, nazwę stanowiska pracownika, lub graficzny znak informacyjny. Nadruki na odzieży mogą być wykonywane przy użyciu dowolnego koloru, w tym kolorów fluo oraz odblaskowych.

W Fabryka BHP:

 • Pomagamy klientom dobrać odpowiedni rodzaj ubrania, na którym jest możliwość wykonania znakowania,
 • Wykonujemy nadruki na kaskach, hełmach ochronnych, czapkach,
 • Indywidualnie dopasowujemy rodzaj usługi do potrzeb klienta,
 • Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie,
 • Oferujemy niskie ceny i wysoką jakość usługi,

Więcej na temat nadruków i haftach na odzieży roboczej przeczytacie w naszym poradniku. Zapraszamy do kontaktu.

 

 1. Produkty BHP

  Produkty BHP

  Fabryka BHP kompleksowy dostawca środków ochrony indywidualnej i produktów BHP. Ubieramy pracowników w profesjonalne stroje. Oferujemy rękawice robocze, obuwie bezpieczne, hełmy i kaski, okulary i gogle, ochronniki słuchu, wyposażenie do pracy na wysokości i wiele innych.

 2. Prowadzimy magazyny w siedzibie klienta

  Prowadzimy magazyny w siedzibie klienta

  Obsługujemy magazyny naszych partnerów handlowych. Dbamy o utrzymanie stanów magazynowych, wydajemy towar pracownikom, realizujemy dostawy i wysyłki produktów BHP.

 3. Służymy wiedzą i doświadczeniem

  Służymy wiedzą i doświadczeniem

  Pomagamy naszym klientom w podnoszeniu wiedzy w branży produktów BHP. Szkolimy pracowników, dostarczamy produkty do testów.

 4. Szyjemy i logujemy odzież roboczą

  Szyjemy i logujemy odzież roboczą

  Realizujemy zamówienia na odzież szytą lekką: fartuchy, koszule oraz ciężką: kurtki, kombinezony, stroje typu szwedzkiego, ogrodniczki, bluzy itp.

  Wykonujemy nadruki na każdym typie odzieży roboczej.

 5. Realizujemy dostawy własnym transportem

  Realizujemy dostawy własnym transportem

  Dostawa produktów własnym transportem przyspiesza czas realizacji zamówienia i podnosi jakość wykonywanych usług.Skontaktuj się za nami ! Dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.