Praca na wysokości - Fabryka BHP
fabryka bhp

Zadbaj o bezpieczeństwo w trakcie pracy na wysokości

Według badań Raportu Państwowej Inspekcji Pracy najwięcej wypadków na budowach zdarza się w trakcie wykonywania prac na wysokości. Dotyczy to między innymi pracowników wykonujących prace konstrukcyjne, dekarskie, instalacyjne. Tymczasem oferta środków ochrony idywidualnej, które pomagają zapewnić bezieczeństwo pracowników wykonujących prace na wysokości jest bardzo bogata.

W Fabryce BHP nasi klienci otrzymają zarówno podstawowe wyposażenie, jak hełmy ochronne czy rękawice, po specjalistyczne wyposażenie: uprzęże, szelki, amortyzatory, liny, urządzenia samohamowne, samozaciskowe, kamizelki szelkowe i wiele innych.

Przygotowujemy indywidualne oferty dla naszych klientów, któe odpowiadają potrzebom pracowników. Zapraszamy do współpracy.

więcejOdzież i akcesoria do pracy na wysokości.

Zadbanie o bezpieczeństwo osób pracujących na wysokościach jest szczególnie istotne, bo konsekwencje wypadków w trakcie wykonywania takich prac są najtragiczniejsze i kończą się poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi a także śmiercią. Współczesne produkty BHP, które pomagają chronić pracowników przed wypadkami na wysokości są doskonale dostosowane do wszelkich zadań, np. prac dekarskich, prac związanych ze ścinką drzew, prac konstrukcyjnych itp. Uprzęże, liny, hełmy, amortyzatory, akcesoria do trzymania narzędzi i inne elementy wyposażenia skutecznie dbają o bezpieczeństwo pracowników i komfort ich pracy.

W Fabryce BHP oferujemy sprawdzone elementy wyposażenia pracowników do pracy na wysokości renomowanych producentów: Protekt, 3M, JSP, MSA, Delta Plus, Portwest, Beta i wielu innych. Napisz do nas – przygotujemy ofertę odpowiadającą na potrzeby Twojej firmy.

 

Skontaktuj się za nami ! Dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.