Praca na wysokości - Fabryka BHP
fabryka bhp

Zadbaj o bezpieczeństwo w trakcie pracy na wysokości

Według badań Raportu Państwowej Inspekcji Pracy najwięcej wypadków na budowach zdarza się w trakcie wykonywania prac na wysokości. Dotyczy to między innymi pracowników wykonujących prace konstrukcyjne, dekarskie, instalacyjne. Tymczasem oferta środków ochrony idywidualnej, które pomagają zapewnić bezieczeństwo pracowników wykonujących prace na wysokości jest bardzo bogata.

W Fabryce BHP nasi klienci otrzymają zarówno podstawowe wyposażenie, jak hełmy ochronne czy rękawice, po specjalistyczne wyposażenie: uprzęże, szelki, amortyzatory, liny, urządzenia samohamowne, samozaciskowe, kamizelki szelkowe i wiele innych.

Przygotowujemy indywidualne oferty dla naszych klientów, któe odpowiadają potrzebom pracowników. Zapraszamy do współpracy.

więcejZobacz naszą propozycję odzieży i akcesoriów do pracy na wysokości.

Zadbanie o bezpieczeństwo osób pracujących na wysokościach jest szczególnie istotne. Uprzęże, kaski, amortyzatory i inne elementy wyposażenia dbające o bezpieczeństwo.

 

Skontaktuj się za nami ! Dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.