Zobacz co oferuje Fabryka BHP

Fabryka BHP to kompleksowy dostawca odzieży roboczej, środków ochrony indywidualnej, sprzętu ppoż. Działamy w sektorze B2B. Indywidualnie i elastycznie podchodzimy do potrzeb klientów: 

 1. Produkty BHP

  Produkty BHP

  Fabryka BHP kompleksowy dostawca środków ochrony indywidualnej i produktów BHP. Ubieramy pracowników w profesjonalne stroje. Oferujemy rękawice robocze, obuwie bezpieczne, hełmy i kaski, okulary i gogle, ochronniki słuchu, wyposażenie do pracy na wysokości i wiele innych.

 2. Prowadzimy magazyny w siedzibie klienta

  Prowadzimy magazyny w siedzibie klienta

  Obsługujemy magazyny naszych partnerów handlowych. Dbamy o utrzymanie stanów magazynowych, wydajemy towar pracownikom, realizujemy dostawy i wysyłki produktów BHP.

 3. Służymy wiedzą i doświadczeniem

  Służymy wiedzą i doświadczeniem

  Pomagamy naszym klientom w podnoszeniu wiedzy w branży produktów BHP. Szkolimy pracowników, dostarczamy produkty do testów.

 4. Szyjemy i logujemy odzież roboczą

  Szyjemy i logujemy odzież roboczą

  Realizujemy zamówienia na odzież szytą lekką: fartuchy, koszule oraz ciężką: kurtki, kombinezony, stroje typu szwedzkiego, ogrodniczki, bluzy itp.

  Wykonujemy nadruki na każdym typie odzieży roboczej.

 5. Realizujemy dostawy własnym transportem

  Realizujemy dostawy własnym transportem

  Dostawa produktów własnym transportem przyspiesza czas realizacji zamówienia i podnosi jakość wykonywanych usług.Skontaktuj się za nami ! Dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.