Szycie odzieży roboczej - Fabryka BHP

Szyjemy odzież roboczą

Fabryka BHP – kompleksowy dostawca produktów BHP realizuje zamówienia na odzież szytą. Pomagamy w wyborze tkanin i wzorów. Na odzieży szytej wykonujemy nadruki. Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu odzieży roboczej szytej na zamówienie dla dużych, ogólnopolskich firm. Działamy na terenie całego kraju.

 

Odzież BHP szyta na zamówienie musi być produkowana w szwalniach, które mają doświadczenie, kwalifikacje i odpowiedni park maszynowy.

Dlaczego warto zamówić odzież roboczą szytą?

 • Odzież szyta na zamówienie to unikalny, indywidualny wzór, który jako element identyfikacji wizualnej firmy zapewnia niepowtarzalny wygląd pracowników. Kolory całych strojów lub jego elementy: kieszenie, lamówki, kołnierze, mankiety itp. mogą nawiązywać do barw firmy. Odzież szytą można na etapie produkcji znakować haftem, dzięki czemu na wybranym elemencie stroju, np. kieszeni umieścić można logo firmy.
 • Ubrania szyte to możliwość zdecydowania z jakiej tkaniny ma zostać wykonana odzież. Bawełna, poliester i inne rodzaje mieszanek mają ogromne znaczenie w pracy, bo decydują o: trwałości, oddychalności, elastyczności, odporności na warunku atmosferyczne i termiczne, grubości oraz wagi ubrania. Te czynniki mają ogromny wpływ na komfort użytkowania ubrań BHP.
 • Odzież szyta odpowiada na potrzeby firm, które chcą mieć ubiór dostosowany do indywidualnych potrzeb wynikających ze specyfiki pracy. Tylko w takiej sytuacji zamawiający ma możliwość zdecydowania o wzmocnieniu stroju w strategicznych miejscach, ilości kieszeni, ich pojemności i rozmieszczeniu, itd. Klient ma także możliwość zdecydowania czy odzież ma być zapinana na suwak, czy guziki, czy akcesoria mają być wykonane z elementów metalowych czy tworzywa sztucznego.
 • Odzież szyta to możliwość dostosowania, dopasowanie ubioru dokładnie do wymiarów pracowników. Dobrze dolegająca odzież poprawia bezpieczeństwo i komfort osób.
 • Ubrania szyte są wygodne i trwałe, a zamawiający ma 100% pewności z jakich tworzyw zostały wykonane.
 • Odzież szyta najlepiej sprawdza się w sytuacji, gdy ma być często prana. Wybierane są wówczas tkaniny odpowiedniej jakości i trwałości, tak by strój mógł odpowiadać na określoną ilość cykli prania.

W Fabryce BHP realizujemy zamówienia na każdy element stroju: fartuchy, spodnie, bluzy, ogrodniczki, zestawy typu szwedzkiego, koszule, kurtki i wiele innych. Uszytą odzież logujemy za pomocą folii flex lub haftu.

 

 

 1. Produkty BHP

  Produkty BHP

  Fabryka BHP kompleksowy dostawca środków ochrony indywidualnej i produktów BHP. Ubieramy pracowników w profesjonalne stroje. Oferujemy rękawice robocze, obuwie bezpieczne, hełmy i kaski, okulary i gogle, ochronniki słuchu, wyposażenie do pracy na wysokości i wiele innych.

 2. Prowadzimy magazyny w siedzibie klienta

  Prowadzimy magazyny w siedzibie klienta

  Obsługujemy magazyny naszych partnerów handlowych. Dbamy o utrzymanie stanów magazynowych, wydajemy towar pracownikom, realizujemy dostawy i wysyłki produktów BHP.

 3. Służymy wiedzą i doświadczeniem

  Służymy wiedzą i doświadczeniem

  Pomagamy naszym klientom w podnoszeniu wiedzy w branży produktów BHP. Szkolimy pracowników, dostarczamy produkty do testów.

 4. Szyjemy i logujemy odzież roboczą

  Szyjemy i logujemy odzież roboczą

  Realizujemy zamówienia na odzież szytą lekką: fartuchy, koszule oraz ciężką: kurtki, kombinezony, stroje typu szwedzkiego, ogrodniczki, bluzy itp.

  Wykonujemy nadruki na każdym typie odzieży roboczej.

 5. Realizujemy dostawy własnym transportem

  Realizujemy dostawy własnym transportem

  Dostawa produktów własnym transportem przyspiesza czas realizacji zamówienia i podnosi jakość wykonywanych usług.Skontaktuj się za nami ! Dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.