Czyściwa dla przemysłu - Fabryka BHP

Czyściwa przemysłowe:

Fabryka BHP oferuje wysokiej klasy czyściwa przemysłowe, które ze względu na swoje właściwości można precyzyjnie dopasować do specyfiki branży. W szczególności polecamy czyściwa:

  • Clean Max

Uniwersalne czyściwo przemysłowe charakteryzujące się wytrzymałością i dużą chłonnością. Jest miękkie dzięki czemu nie rysuje czyszczonych powierzchni. Niskopylne. Nie zawiera celulozy. Kolor biały. Dobrze współpracuje z rozpuszczalnikami.

Wielozadaniowe czyściwo Clean Max może być wykorzystywane w: farmacji, medycynie, przemyśle spożywczym, przemyśle elektronicznym, HoReCa, i wielu innych. Posiada atest PZH. Dostępne w rolkach o kartonach.

 

  • Clean Max Kolor

Uniwersalne czyściwo przemysłowe  dostępne w czterech kolorach: zielonym, niebieskim, żółtym i różowym. Nie zawiera celulozy. Niskopylne. Jakościowa kompozycja z włókien syntetycznych wyróżnia to czyściwo dużą chłonnością i wytrzymałością. jest miękkie – nie rysuje powierzchni. Posiada atest PZH. Zastosowanie kolorów pomaga wdrożyć czyściwa Clean Max w różnego rodzaju systemach produkcji. Przydatne zwłaszcza w branżach HACCP. Dostępne w rolkach i opakowaniach kartonowych.

 

  • Clean Soft

Miękkie czyściwo skomponowane z włókien syntetycznych. Dokładnie usuwa zabrudzenia organiczne lub powstałe w procesie produkcji. Posiada atest PZH. Odpowiednie do czyszczenia, gdzie wymagana jest precyzja i dokładność. Zawiera celulozę. Dostępne w rolkach i opakowaniach kartonowych.

 

  • Clean Basic

Podstawowe, uniwersalne czyściwo nadające się do szerokiego spektrum zastosowań. Posiada atest PZH. Jest mocne i chłonne. Dostępne w kolorze turkusowym. Produkt bezpyłowy. Nie rysuje czyszczonej powierzchni. Jest elastyczne. Współpracuje z rozpuszczalnikami. Dostępny w rolce lub opakowaniu kartonowym.

 

 

  • Clean Strong

Czyściwo wyróżniające się dużą trwałością. Dobrze współpracuje z rozpuszczalnikami. Nie rysuje powierzchni. Niskopylne. Posiada chropowatą strukturę ułatwiającą czyszczenie silnych zabrudzeń. Zwiększona odporność na rozdarcia w suchym i mokrym środowisku. Posiada atest PZH.

 

 

Zamów darmową próbkę!

 

Potrzebujesz więcej informacji na temat czyściw lub pomocy w wyborze najbardziej odpowiedniego produktu? Skontaktuj się z nami i zamów darmową próbkę.

Skontaktuj się za nami ! Dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.