Praca w magazynach - Fabryka BHP
fabryka bhp

Odzież dla magazynierów

Dynamiczny rozwój branży magazynowej oraz całego łańcucha dostaw sprawia, że w sektorze tym potrzeba obecnie wielu pracowników. Fabryka BHP ma doświadczenie w dostarczaniu odzieży BHP oraz innych elementów środków ochrony inndywidualnej dla osób zatrudnionych w tej branży.

Dobra widoczność, wygoda, wytrzymałość i ochrona przed zagrożeniami występującymi w branży logistycznej to najważniejsze cechy ubrań i akcesoriów ŚOI dla osób pracujących w branży magazynowej.

Oferujemy każdy z elemetów stroju oraz kompleksowo przygotowane zestawy. Najczęściej zawierają one takie elementy stroju jak: bezpieczne obuwie BHP, spodnie ogrodniczki, bawełniane koszulki, koszule flanelowe, bluzy robocze, zewnętrzne kurtki z elementami odblaskowymi, kamizelki lub szelki ostrzegawcze oraz rękawice i hełmy ochronne lub czapki antyskalpowe.

W zależności od indywidualnych potrzeb klientów dosatrczamy odpowiednią odzież i akcesoria BHP konieczne, by zapewnić sprawną i bezpieczną pracę w logistyce. Dostarczaną odzież możemy na życzenie klienta oznakować (nadruk, haft) lub zapakować w kompletny zestaw dla poszczególnego pracowika.

Zapraszamy do kontaktu: 604-777- 635 lub monika@fabryka-bhp.pl w celu przygotowania spersonalizowanej oferty.

 
Skontaktuj się za nami ! Dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.