Przemysł spożywczy - Fabryka BHP
fabryka bhp

Odzież jednorazowa dla przemysłu spożywczego

Dedykowana dla przemysłu spożywczego odzież HACCP i odzież jednorazowa musi spełniać odpowiednie standardy, by mogłabyć stosowana w miejscach, gdzie jest kontakt z żywnością - fabrykach, przetwórniach, piekarniach, laboratoriach, kuchniach, restaurachach. Produkty jednorazowe najczęściej są wykonane z włókniny. Dzięki temu odzież jest lekka, przewiewna. Zakłada się ją na odzież jako strój wierzchni, a jej celem jest zabezpieczenie żywności przed dostaniem się do niej niepowołanych elementów.

Odzież jednorazowa może być wyposażona w metalowe elementy ułatwiające jej wykrycie na taśmiach produkcyjnych w wypadku, gdyby dostała się do wyrabianego produktu.

Odzież HACCP najczęsciej jest barwy białej. Najczęściej nie posiada kieszeni, ani żadnych zdobień, by maksymalnie ułatwić jej czyszczenie.

Proponowane przez Fabrykę BHP zestawy skłądają się z:

- ochraniaczy na obuwie,

- czepków typu clip,

- fartuchów flizelinowych,

- fartuchów laboratoryjnych,

- jednorazowych rękawic foliowych lub nitrylowych,

- bluzy bawełniane lub polarowe,

- ocieplacze,

- fartuchy,

- czapki kucharskie,

 

Dodatkowym elementem często są także okulary ochronne oraz zatyczki do uszu, gdy produkcja przebiega w towarzystwie głośnych maszyn.

W zależności od indywidualnych potrzeb klienta dopasowujemy elementy stroju, tak by odpowiadały zadaniom wykonywanym przez pracowników.

Zapraszamy do kontaktu 604-777-635 lub monika@fabryka-bhp.pl by ustalić szczegóły dotyczące ferty.
Skontaktuj się za nami ! Dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.